Co powinno się znaleźć na nowoczesnych osiedlach ?

Nowoczesne osiedla są zazwyczaj projektowane tak, aby zapewnić mieszkańcom komfortowe, funkcjonalne i zrównoważone środowisko do życia. Oto kilka elementów, które często znajdują się na nowoczesnych osiedlach:

 1. Energia odnawialna: Instalacje fotowoltaiczne, turbiny wiatrowe lub inne systemy energii odnawialnej pomagają zmniejszyć ślad węglowy osiedla.
 2. Zielone tereny i parki: Duże przestrzenie zieleni, parki, ścieżki rowerowe i place zabaw sprzyjają aktywnemu stylowi życia i poprawiają jakość życia mieszkańców.
 3. Inteligentne systemy zarządzania: Systemy inteligentnego zarządzania, takie jak oświetlenie uliczne sterowane czujnikami ruchu, pomagają w efektywnym wykorzystaniu zasobów i zwiększają bezpieczeństwo.
 4. Technologie zrównoważonego rozwoju: Osiedla mogą być wyposażone w zaawansowane technologie zrównoważonego rozwoju, takie jak systemy recyklingu, gospodarka wodna, ograniczenie odpadów itp.
 5. Infrastruktura komunikacyjna: Dogodne połączenia komunikacyjne, w tym dostęp do transportu publicznego, ścieżek rowerowych i chodników, sprzyjają łatwemu przemieszczaniu się mieszkańców.
 6. Społeczność i wspólnota: Wspólne przestrzenie, takie jak klubokawiarnie, centra społeczności, place zabaw, mogą promować interakcje między mieszkańcami, co sprzyja budowaniu silnej społeczności.
 7. Technologie cyfrowe: Osiedla mogą być wyposażone w zaawansowane technologie cyfrowe, takie jak szybki Internet, inteligentne domy i usługi dostępne online, co ułatwia życie codzienne mieszkańców.
 8. Bezpieczeństwo: Systemy monitoringu, oświetlenie uliczne i inne środki bezpieczeństwa pomagają zapewnić mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa.
 9. Zrównoważone budownictwo: Nowoczesne osiedla często stawiają na zrównoważone budownictwo, wykorzystując materiały i technologie przyjazne dla środowiska oraz dążąc do minimalizacji zużycia energii.
 10. Usługi i sklepy: Dogodny dostęp do lokalnych usług, sklepów spożywczych, restauracji itp. może ułatwić codzienne życie mieszkańcom i zmniejszyć potrzebę długich podróży.

Wszystkie te elementy mają na celu stworzenie przyjaznego, zrównoważonego i funkcjonalnego środowiska, które sprzyja wysokiej jakości życia mieszkańcom nowoczesnych osiedli.

Zobacz najnowsze inwestycje w Warszawie APM Development: https://www.apm-development.com.pl/

Warszawski Mokotów – dzielnica dla wymagających.

Mokotów to jedna z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy, znana ze swojego wysokiego standardu życia oraz zróżnicowanej oferty kulturalnej i rekreacyjnej. Dla wielu osób jest to idealne miejsce do życia ze względu na dobrze rozwiniętą infrastrukturę, dużą ilość terenów zielonych oraz wysoki standard bezpieczeństwa.

W Mokotowie można znaleźć zarówno luksusowe apartamentowce, eleganckie kamienice, jak i nowoczesne budynki biurowe. Dzielnica ta cieszy się także bliskością do centrów biznesowych, co sprawia, że jest atrakcyjna dla osób pracujących w korporacjach i instytucjach finansowych.

Mokotów oferuje również bogatą gamę atrakcji kulturalnych, takich jak teatry, kina, galerie sztuki oraz liczne restauracje i kawiarnie. Dla miłośników aktywnego trybu życia dostępne są liczne ścieżki rowerowe, parki oraz place zabaw.

Dzięki swojej atrakcyjności Mokotów jest często postrzegany jako dzielnica dla osób wymagających, poszukujących komfortu, bezpieczeństwa oraz wysokiej jakości życia. Jeśli szukasz tu mieszkania zapraszamy do nowej inwestycji APM Development: https://apartamentyorkana.pl/

Dlaczego warto zdecydować się na mieszkanie wykończone POD KLUCZ ?

Decydując się na mieszkanie wykończone pod klucz, korzystasz z wielu korzyści, które mogą uczynić proces zakupu i adaptacji mieszkania bardziej wygodnym i mniej stresującym. Oto kilka powodów, dlaczego warto zdecydować się na mieszkanie wykończone pod klucz:

 1. Kupując mieszkanie wykończone pod klucz, masz pewność co do jakości wykonania i użytych materiałów. Nie musisz martwić się o to, czy wszystkie prace zostały wykonane zgodnie z normami i standardami.
 2. Wykończenie mieszkania od podstaw może zająć wiele czasu i wysiłku. Wybierając mieszkanie pod klucz, oszczędzasz czas, który musiałbyś poświęcić na organizację prac budowlanych i wykończeniowych.
 3. Proces budowlany może być stresujący, zwłaszcza gdy musisz koordynować różne zespoły wykonawcze i nadzorować prace. Mieszkanie wykończone pod klucz pozwala uniknąć tego rodzaju stresu, ponieważ wszystkie prace są prowadzone przez dewelopera.
 4. Mieszkania wykończone pod klucz często oferują gotowe rozwiązania, które mogą zawierać meble, urządzenia AGD czy inne udogodnienia. Dzięki temu możesz od razu zamieszkać w nowym lokum bez konieczności dokonywania dodatkowych zakupów.
 5. Wybierając mieszkanie pod klucz, masz zwykle jasno określoną cenę, co ułatwia planowanie budżetu. Unikasz nieprzewidzianych kosztów związanych z wykończeniem mieszkania na własną rękę.
 6. Deweloperzy oferujący mieszkania wykończone pod klucz często udzielają gwarancji na wykonane prace i użyte materiały. Daje to dodatkowe poczucie bezpieczeństwa, że ewentualne problemy zostaną naprawione.
 7. Mieszkanie wykończone pod klucz może mieć wyższą wartość rynkową w porównaniu z nieruchomością do wykończenia. Gotowe mieszkanie może przyciągnąć większą liczbę potencjalnych kupujących w przyszłości.

Podsumowując, wybór mieszkania wykończonego pod klucz może być korzystny dla osób, które cenią sobie wygodę, pewność oraz oszczędność czasu i stresu związanego z adaptacją nowego lokum. Jednakże, przed podjęciem decyzji, zawsze warto dokładnie zbadać ofertę dewelopera, porównać opcje i zrozumieć wszelkie warunki i zobowiązania umowy.

Mieszkania w odrestaurowanej kamienicy na Pradze – dlaczego warto ?

APM Development, znany deweloper o rozbudowanym portfolio inwestycji mieszkaniowych, przedstawia swoją najnowszą inwestycję – Skaryszewska 11.

Zakup mieszkania w inwestycji Skaryszewska 11 to bez wątpienia unikalna okazja dla tych osób, które pragną zamieszkać w historycznej kamienicy, czerpiąc jednocześnie z nowoczesnego komfortu.

Skaryszewska 11 – dlaczego warto kupić tu mieszkanie?

Korzyści zamieszkania przy Skaryszewskiej 11 lub zakupu mieszkania pod wynajem pod tym adresem są liczne. Poniżej prezentujemy najważniejsze z nich.

41 nowe apartamenty o zróżnicowanym metrażu

Przy Skaryszewskiej 11 dostępne do kupienia są 41 przestronne apartamenty – dwu i trzypokojowe, od 23 do 63 mkw. Wyróżnia je wysokość – niemal 3 m. Budynek posiada windę oraz zielone patio. Większość mieszkań posiada własne balkony.

Lokalizacja w sercu miasta

Inwestycja Skaryszewska 11 położona jest w popularnej wśród kupujących dzielnicy, jaką jest warszawska Praga, a dokładnie na Kamionku. Oznacza to łatwy dostęp do kluczowych punktów miejskich, sklepów, restauracji i kulturalnych atrakcji. To okolica, która cieszy się dużym zainteresowaniem z uwagi na bliskość centrum stolicy i rozwiniętą infrastrukturę.

Historia w nowoczesnym wydaniu

Deweloper postawił na unikalność, umieszczając mieszkania w zabytkowej kamienicy z 1936 roku, która poddana została rewitalizacji. Kamienica inspirowana była modernistycznymi trendami z początku XX wieku. Obecnie zyskała nową elewację, instalacje wewnętrzne, a także wyposażono ją w nowoczesne rozwiązania

Dlaczego warto kupić mieszkanie w Skaryszewska 11?

Oto kilka z powodów, dla których warto rozważyć zakup mieszkania przy Skaryszewskiej 11:

 1. Wyjątkowy klimat: Kupując mieszkanie w tej inwestycji, inwestujesz nie tylko w nieruchomość, ale również w wyjątkowy klimat tej części miasta i zabytkowej kamienicy.
 2. Bliskość przyrody: Dla miłośników natury ważnym atutem jest bliskość parków i terenów zielonych. Skaryszewska 11 oferuje wygodny dostęp do przestrzeni rekreacyjnej, pozwalając na relaks na łonie natury po intensywnym dniu.
 3. Bezpieczeństwo i nowoczesność: Deweloper APM Development zadbał nie tylko o zachowanie historycznego charakteru kamienicy, ale także o nowoczesne standardy bezpieczeństwa i komfortu, by mieszkańcy czuli się swobodnie

Skaryszewska 11 to nie tylko kolejny nowy budynek- to historia zamknięta w nowoczesnym wydaniu. Dla tych, którzy pragną mieszkać w wyjątkowym miejscu, jednocześnie czerpiąc korzyści z nowoczesnych rozwiązań, inwestycja APM Development stanowi niepowtarzalną szansę. Pozostaje tylko zdecydować się na nowy rozdział w kamienicy pełnej historii.

Niesamowita okazja od APM Development! Gotowe do zamieszkania mieszkania w stolicy!

Marzenia o własnym mieszkaniu w stolicy stają się teraz bardziej realne niż kiedykolwiek wcześniej, a to dzięki wyjątkowej ofercie od renomowanego dewelopera – APM Development. Niepowtarzalna szansa na zakup gotowego do zamieszkania, w pełni urządzonego mieszkania w Apartamentach Nowy Marysin w Warszawie cieszy się coraz większym zainteresowaniem klientów, a liczba dostępnych nieruchomości jest już mocno ograniczona. Dowiedz się więcej!

Cena, która Cię zaskoczy

Na stronie ostatniemieszkaniamarysin.apm-development.com.pl znajdziesz szczegółowe informacje na temat cen poszczególnych mieszkań. Warto jednak na wstępie odnotować, że mieszkanie w Apartamenty Nowy Marysin to wartościowa inwestycja, która z nawiązką zwróci się w przyszłości – z uwagi na rosnącą wartość takiej nieruchomości. Teraz ta inwestycja jest możliwa w obniżonej, promocyjnej cenie.

Cena gotowych do zamieszkania mieszkań od APM Development w Warszawie to prawdziwa gratka dla tych, którzy marzą o własnym mieszkaniu w stolicy. Deweloper proponuje obecnie wyjątkowo atrakcyjne warunki finansowe zakupu, umożliwiając kupującym spełnienie marzeń o własnym lokum w Warszawie. Teraz 1 mkw to zaledwie 14 tysięcy złotych brutto!

Zalety mieszkań APM Development

Do zalet inwestycji znajdujących się w ofercie dewelopera APM Development należy zaliczyć m.in.:

1. Przestronne i ustawne mieszkania

W ramach projektu Apartamenty Nowy Marysin w każdym lokalu uwzględniono przestronne pokoje dzienne połączone z otwartymi kuchniami, funkcjonalne sypialnie, łazienki oraz wydzielone miejsca na zabudowę garderobianą w holach. Każde mieszkanie w tej inwestycji posiada dodatkowo balkon lub ogródek, zapewniając przyszłym mieszkańcom przestrzeń do relaksu na świeżym powietrzu.

2. Lokalizacja i infrastruktura

Mieszkania znajdują się w bardzo dobrej lokalizacji – blisko centrum Warszawy, co sprawia, że codzienne życie staje się wygodne i pełne możliwości. Bliskość komunikacji publicznej, szkół, sklepów i terenów rekreacyjnych to jedne z wielu atutów lokalizacji oferowanych nieruchomości. Marysin to doskonałe miejsce do zamieszkania.

Dla najmłodszych mieszkańców również przewidziano odpowiednie miejsce. Deweloper zainicjował projekt placu zabaw, który harmonijnie wkomponuje się w otaczającą przestrzeń, stwarzając atrakcyjne warunki do bezpiecznej zabawy i aktywności dzieci.

Osiedle zostało także dostosowane do potrzeb mieszkańców pod względem bezpieczeństwa. Zainstalowano monitoring, aby zapewnić spokój i poczucie bezpieczeństwa wszystkim mieszkańcom.

3. Wysoka jakość wykończenia

Deweloper słynie z dbałości o detale i najwyższej jakości wykończenia. Mieszkania gotowe do zamieszkania są wyposażone w nowoczesne rozwiązania, co gwarantuje komfort codziennego życia. Na stronie obejrzeć można zdjęcia, które prezentują, z jakim smakiem urządzono wnętrza mieszkań. To rozwiązanie idealne dla osób planujących natychmiast się wprowadzić do nowego „m”, albo dla tych, którzy od razu chcą czerpać zyski z wynajmu zakupionego lokalu.

Ostatnie kilka mieszkań gotowych do zamieszkania!

Nie zwlekaj z podjęciem decyzji! Ostatnie dostępne mieszkania gotowe do zamieszkania od APM Development w wyjątkowej cenie to unikatowa szansa na kupno komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji i w wyjątkowej ceni. Skorzystaj z tej okazji już teraz!

Modne mieszkania w odrestaurowanych kamienicach

Powrót do klimatycznych przestrzeni

W ostatnich latach obserwujemy wyraźny trend powrotu do urokliwych i historycznych wnętrz, a modne mieszkania w odrestaurowanych kamienicach stają się symbolem elegancji oraz niepowtarzalnego klimatu. Coraz więcej osób zaczyna doceniać unikalny charakter kamienic, które nie tylko przyciągają wzrok swoją architekturą, lecz również oferują wyjątkowe możliwości mieszkaniowe. Dlaczego mieszkania w kamienicach stają się modne?

Unikalny klimat i wyjątkowy charakter

Mieszkania w odrestaurowanych kamienicach emanują niepowtarzalnym klimatem i cechują się wyjątkowym stylem. Starannie zachowane detale architektoniczne, takie jak ozdobne klatki schodowe, wysokie sufity czy dekoracyjne elementy stolarki, nadają wnętrzom niezapomnianego charakteru. Tak wyjątkowych rysów trudno szukać w nowym i nowoczesnym budownictwie.

Lokalizacja w centrum miasta

Mieszkania w odrestaurowanych kamienicach, często zlokalizowane w samym sercu miasta, oferują nie tylko niepowtarzalny design, ale również wyjątkową wygodę życia związaną z taką lokalizacją. Bliskość do restauracji, kawiarni, sklepów czy instytucji kulturalnych staje się niezwykle atrakcyjna dla tych osób, którzy cenią sobie miejski styl życia i czerpią z niego pełnymi garściami. Mieszkając w takim miejscu, bez trudu można przemieszczać się za pomocą komunikacji miejskiej czy roweru.

Budynek z historią

Mieszkania w kamienicy przyciągają kupujących, którym zależy na unikatowym miejscu zamieszkania, osadzonym nieraz mocno w historii. Budynek często nosi w sobie znamiona historii sprzed dziesiątek lub nawet setek lat, co widać przede wszystkim w zachowanych podczas renowacji elementach. Często już sama bryła budynku przywołuje skojarzenia z minioną epoką, a zachowane, odnowione elementy wykończenia korespondują z przeszłymi trendami, które jednak nie tracą na uroku – wręcz przeciwnie, są klasyczne i eleganckie, co doceniają prawdziwi koneserzy.

Wysokie i przestronne wnętrza

Kamienice w Warszawie charakteryzują się często wyjątkowymi warunkami zabudowy – na przykład wysokimi sufitami, dużymi oknami czy drzwiami. Duże, przestronne pomieszczenia pozwalają na swobodną aranżację wnętrz, co dla wielu osób jest dodatkową zachętą do wyboru takiego miejsca zamieszkania. Osobną kwestią jest metraż – kamienice cechuje nieco inny sposób budowy niż ten, który obserwujemy obecnie, często nastawiony na maksymalną optymalizację przestrzeni w funkcjonalny sposób.

Możliwość dowolnej aranżacji i unowocześnienia

Wiele kamienic, w których sprzedaje się odnowione mieszkania, wymagało gruntownych prac renowacyjnych, co pozwala deweloperom, a docelowo także i nowym mieszkańcom, na dostosowanie wnętrz do własnych gustów i potrzeb. Odrestaurowane, ale jednocześnie nowocześnie wyposażone mieszkania w kamienicach to harmonijne połączenie historii i współczesności.

Minimalistyczny styl w aranżacji mieszkań – nadal w modzie !

Minimalistyczny styl w aranżacji mieszkań nadal cieszy się popularnością. To podejście oparte na prostocie, czystości form, funkcjonalności i minimalnej ilości elementów dekoracyjnych. Ludzie doceniają minimalistyczny design ze względu na jego elegancję, spokój oraz łatwość utrzymania porządku.

Ten styl aranżacji wnętrz nie polega jedynie na ograniczeniu liczby rzeczy, ale także na skupieniu się na istotnych elementach, używaniu neutralnych kolorów i starannym wyborze mebli oraz dodatków. Dzięki temu minimalistyczne mieszkania mogą wydawać się bardziej przestronne, spokojne i ergonomiczne.

Zamiast nadmiernego ozdabiania przestrzeni, minimalistyczny styl skupia się na prostocie linii, form i funkcji. Ludzie wciąż doceniają tę estetykę, ponieważ daje ona poczucie spokoju, umożliwia skoncentrowanie się na ważnych rzeczach i tworzy minimalistyczny, nowoczesny wygląd.

Pamiętaj jednak, że minimalizm niekoniecznie pasuje do każdego – niektórzy wolą bardziej kolorowe, bogate w dekoracje wnętrza. Niemniej jednak, minimalistyczny styl wnętrz nadal utrzymuje swoją pozycję jako popularna i atrakcyjna opcja dla wielu osób.

Warszawska Praga – klimatyczna dzielnica do zamieszkania

Warszawska Praga jest niezwykle klimatyczną dzielnicą, która zyskuje coraz większą popularność jako miejsce do zamieszkania. To miejsce pełne historii, artystycznego ducha i zróżnicowanych kulturowo obszarów.

Stara Praga zachowała wiele zabytkowych budynków, uliczek i kamienic, nadając temu miejscu wyjątkowy charakter. Dzielnica ta przyciąga artystów, twórców i ludzi poszukujących oryginalnego, niepowtarzalnego stylu życia.

Na Pradze można znaleźć wiele urokliwych kawiarni, restauracji i klubów, które tworzą niepowtarzalną atmosferę. Ponadto, są tam liczne wydarzenia kulturalne i festiwale, które dodają tej dzielnicy specjalnego klimatu.

Choć dawniej była to często bagatelizowana część Warszawy, obecnie Praga przyciąga uwagę inwestorów i deweloperów, co sprawia, że staje się coraz bardziej dynamiczną i atrakcyjną częścią miasta.

Warto jednak pamiętać, że niektóre obszary Pragi mogą być nadal mniej rozwinięte pod względem infrastruktury w porównaniu z innymi częściami Warszawy. Przed podjęciem decyzji o zamieszkaniu na Pradze dobrze jest zbadać różne jej części i dostępność usług czy komunikacji miejskiej, aby wybrać najodpowiedniejsze miejsce dla siebie.

W ofercie APM Development od tego roku znajdziecie możliwość zakupu mieszkania w praskiej kamienicy: https://skaryszewska11.com.pl/

Nowa Inwestycja Dewelopera APM Development: Apartamenty Orkana

Rynek nieruchomości w Warszawie stale się rozwija, oferując coraz to nowsze i bardziej innowacyjne projekty mieszkań dla przyszłych nabywców. Jednym z najnowszych przedsięwzięć, które przyciąga uwagę inwestorów i osób poszukujących wymarzonego miejsca do życia, jest inwestycja dewelopera APM Development – Apartamenty Orkana.

Na przyszłych mieszkańców czeka 15 wyjątkowych apartamentów o najbardziej pożądanych układach – od dwupokojowych kameralnych mieszkań o powierzchni 50 mkw, po przestronne, aż pięciopokojowe penthousy o metrażach do 150 mkw. Poczucie przestrzeni i komfortu zagwarantuje ponadprzeciętna wysokość lokali – 300 cm – a także duże przeszklenia. Każde z mieszkań posiada własny balkon lub ogródek.

Lokalizacja

Jednym z głównych atutów tej inwestycji jest jej doskonała lokalizacja w prestiżowej dzielnicy – na warszawskim Mokotowie. Apartamenty Orkana znajdują się w malowniczym otoczeniu, blisko centrum miasta, co sprawia, że mieszkańcy zyskają łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych udogodnień stolicy, a jednocześnie będą mogli cieszyć się spokojem i zielenią Mokotowa. Bliskość parków, sklepów i centrów handlowych, placówek edukacyjnych i komunikacji publicznej to z pewnością elementy, które wpływają na atrakcyjność lokalizacji Apartamentów Orkana.

Architektura i design

APM Development to deweloper, który znany jest z wyjątkowej dbałości o detale i estetykę realizowanych projektów mieszkaniowych. Apartamenty Orkana to doskonały przykład harmonii pomiędzy nowoczesnym designem a funkcjonalnością. Architektura budynków wpisuje się w miejski krajobraz, jednocześnie oferując przestrzenie, które pozwalają na wygodne i komfortowe życie. Nowoczesna bryła tego kameralnego budynku to połączenie minimalizmu i elegancji.

Energooszczędność i Ekologia

W dzisiejszych czasach troska o środowisko naturalne staje się coraz ważniejszym aspektem wyboru miejsca zamieszkania. Apartamenty Orkana są zbudowane z myślą o energooszczędności, co przekłada się nie tylko na korzyści dla środowiska, ale również na niższe koszty utrzymania dla mieszkańców. Wykorzystanie nowoczesnych technologii i materiałów ekologicznych to kolejny atut tej inwestycji.

Bogata infrastruktura

Deweloper zadbał również o to, aby mieszkańcy Apartamentów Orkana mieli dostęp do bogatej infrastruktury wewnętrznej. W ramach inwestycji powstanie przestrzeń rekreacyjna, plac zabaw dla dzieci, a także miejsca parkingowe dla mieszkańców. To wszystko sprawia, że Apartamenty Orkana są nie tylko miejscem do wygodnego życia w sercu Mokotowa, ale również przestrzenią sprzyjającą aktywnemu trybowi życia i relaksowi.

Apartamenty Orkana nie są jedynie miejscem do mieszkania. Z uwagi na swoje położenie zapewniają mieszkańcom dostęp do różnorodnych usług dodatkowych. W bliskim sąsiedztwie znajdują się sklepy, restauracje, place zabaw, a także tereny rekreacyjne. To wszystko sprawia, że mieszkańcy mają to, czego potrzebują, na wyciągnięcie ręki, co znacznie ułatwia codzienne funkcjonowanie.

Zamieszkaj w Apartamentach Orkana

Nowa inwestycja dewelopera APM Development, Apartamenty Orkana w Warszawie, to znakomita propozycja dla osób poszukujących doskonałego miejsca do życia. Dogodna lokalizacja, nowoczesna architektura, dbałość o środowisko naturalne i bogata infrastruktura na wyciągnięcie ręki to tylko niektóre z zalet tego projektu. Jeśli zatem zastanawiasz się nad kupnem wymarzonego mieszkania lub inwestycją w nieruchomości, z pewnością warto przyjrzeć się bliżej Apartamentom. To miejsce, gdzie nowoczesność spotyka się z przyjaznym otoczeniem, tworząc idealne warunki do komfortowego życia.

Masz pomysł na biznes i szukasz lokalu ? Sprawdź jak znaleźć dobry lokal usługowy – krok po kroku.

Znalezienie dobrego lokalu usługowego dla swojego biznesu może być kluczowym krokiem w sukcesie przedsięwzięcia. Oto kilka kroków, które pomogą Ci znaleźć odpowiedni lokal:

 1. Zastanów się nad tym do kogo chcesz trafić:
  • Przemyśl, jakie usługi oferujesz i jakie potrzebujesz przestrzeni do działalności.
  • Określ, ile metrów kwadratowych powierzchni potrzebujesz, ilu pracowników zatrudnisz i jakie wyposażenie będzie niezbędne.
 2. Określ lokalizację:
  • Wybierz lokalizację, która będzie odpowiednia dla Twojej grupy docelowej i będzie dostępna dla Twoich klientów.
  • Zastanów się nad dostępnością parkingów, komunikacją publiczną i konkurencją w okolicy.
 3. Określ budżet:
  • Przygotuj budżet na wynajem lub zakup nieruchomości oraz na ewentualne prace remontowe lub dostosowawcze.
 4. Skonsultuj się z pośrednikiem nieruchomości:
  • Skorzystaj z usług agencji nieruchomości lub pośredników, którzy specjalizują się w wynajmie lub sprzedaży lokali usługowych. Pomogą Ci znaleźć dostępne oferty.
 5. Oceniaj lokalne przepisy i regulacje:
  • Sprawdź, czy lokal spełnia wszystkie lokalne przepisy i regulacje dotyczące działalności gospodarczej.
  • Upewnij się, że lokal jest odpowiedni pod kątem zezwoleń i licencji.
 6. Oceniaj warunki umowy:
  • Dokładnie przeczytaj umowę najmu lub umowę sprzedaży, upewniając się, że rozumiesz wszystkie warunki.
  • Zwróć uwagę na koszty dodatkowe, takie jak opłaty za utrzymanie nieruchomości, podatki i ubezpieczenie.
 7. Przeprowadź oględziny:
  • Zobacz lokal osobiście, aby ocenić jego stan i dopasowanie do Twoich potrzeb.
  • Zwróć uwagę na ewentualne prace remontowe lub konieczność dostosowania przestrzeni do swoich potrzeb.
 8. Negocjuj warunki:
  • Jeśli jest to możliwe, negocjuj warunki umowy, w tym cenę najmu lub zakupu oraz ewentualne zmiany w nieruchomości.
 9. Skonsultuj się z prawnikiem:
  • Przed podpisaniem umowy skonsultuj się z prawnikiem, który może pomóc Ci zrozumieć wszystkie aspekty prawne i zabezpieczyć Twoje interesy.
 10. Planuj na przyszłość:
  • Zastanów się, czy lokal będzie odpowiedni na dłuższą metę i czy spełnia Twoje cele rozwojowe.

Sprawdź dostępne lokale usługowe w Warszawie od APM Development: https://lokale-uslugowe.apm-development.com.pl/znajdz-mieszkanie