Na co zwrócić uwagę wybierając lokal usługowy pod biznes?

Lokale usługowe w Warszawie to doskonały sposób na ulokowanie kapitału, który cieszy się zainteresowaniem wielu inwestorów, a także przedsiębiorców poszukujących idealnej lokalizacji dla swojego biznesu.

Lokal usługowy, czyli miejsce, w którym działalność może rozpocząć sklep, biuro, restauracja, gabinet lekarski bądź stomatologiczny, salon kosmetyczny, żłobek czy też innego rodzaju punkt usługowy, sam w sobie jest doskonałym pomysłem na biznes. Wynajem tego rodzaju lokali to intratne rozwiązanie, które przynosi stały dochód, podobnie jak prowadzenie własnego biznesu w miejscu, gdzie z pewnością będzie na niego zapotrzebowanie.

Na nowo powstających osiedlach zawsze niezbędna jest infrastruktura, która ułatwi życie mieszkańcom – popyt na różnego rodzaju usługi jest gwarantowany. Własny lokal usługowy na terenie Warszawy można użytkować na różne sposoby. Znaczenie ma jednak kilka czynników, które zadecydować mogą o powodzeniu biznesu.

Lokale usługowe Warszawa – na co się zdecydować?

W ofercie naszej firmy, APM Development, znajdują się rozliczne lokale usługowe. Posiadamy lokale o różnej powierzchni, a to pozwala na łatwy wybór – pod kątem metrażu wymaganego dla danej działalności.

Nasze inwestycje zlokalizowane są w różnych częściach Warszawy, są to m.in.:

 • Bartycka Residence,
 • Osiedle Bluszczańska,
 • Osiedle Kondratowicza,
 • Cristal Park Residence,
 • Apartamenty Nowy Marysin.

Łączy je jednak wszystkie atrakcyjne położenie, które jest jednym z kluczowych czynników sukcesu, gdy idzie o wynajem lokalu usługowego bądź prowadzenie w nim biznesu.

Lokalizacja – lokale usługowe Warszawa

Wspomniana już lokalizacja to ważne kryterium zakupu lokalu usługowego. Kupując taki lokal, należy wziąć pod uwagę popyt na usługi. Powinien więc znajdować się on na takim osiedlu, na którym mieszka wielu ludzi, czyli potencjalnych klientów dla danego biznesu. Prócz samej lokalizacji ważne jest także umiejscowienie – lokal usługowy powinien był położony w pobliżu ulicy, a także posiadać w pobliżu miejsca parkingowe dla klientów, także tych, którzy na danym osiedlu nie mieszkają. Oczywiście wejście do lokalu oraz parking powinny być dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością.

Co jeszcze jest ważne?

Lokal usługowy powinien spełniać jeszcze kryteria warunkujące możliwość prowadzenia działalności o konkretnym profilu. Niektóre biznesy wymagają odpowiednich przyłączy, np. salony kosmetyczne, gabinety lekarskie czy też restauracje. Inną kwestią są jeszcze wymogi określone w przepisach, jak na przykład wysokość i szerokość pomieszczenia, w którym prowadzona jest działalność, a także instalacje.

Jeśli rozważasz zakup lokalu usługowego pod swój biznes, zapraszamy Cię do kontaktu – pomożemy Ci dobrać idealne miejsce!

Augustówka Residence – nowa inwestycja APM Development na Mokotowie

Wkrótce rusza budowa naszej nowej inwestycji – Augustówka Residence. Dowiedz się już teraz, czym będzie się ona wyróżniała!

Augustówka Residence to inwestycja, której budowa ruszy w IV kwartale 2022 roku. Zakończenie budowy jest z kolei zaplanowane na IV kwartał 2024 roku. Jest to kolejny projekt mieszkaniowy APM Development, który zrealizujemy na warszawskim Mokotowie, a dokładnie przy ulicach Kostrzyńskiej oraz Wróblewskiego. W ramach nowoczesnego osiedla powstaną 4 budynki mieszkalne. Inwestycja ta adresowana jest do tych osób, które poszukują unikatowego połączenia miejskiego klimatu oraz bliskości przyrody.

Nowe mieszkania Mokotów

Naszą inwestycję cechuje nowoczesna architektura oraz elegancka, ponadczasowa forma. W czterech kameralnych, dwupiętrowych budynkach wielorodzinnych powstanie w sumie 169 apartamentów. Będą to przestronne i komfortowe mieszkania o powierzchni od 35 mkw do 130 mkw: kawalerki oraz mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe. Każde z mieszkań posiadać będzie własny balkon, taras albo ogródek. Największemu z apartamentów towarzyszyć będzie taras o powierzchni aż 75 mkw.

Każde mieszkanie składa się z przestronnego pokoju dziennego z otwartą kuchnią, łazienki, a także wygodnych sypialni. Mieszkania są wysokie (2,85 m wysokości) oraz zaprojektowane z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Postawiliśmy na niezawodne, klasyczne rozwiązania, które cechuje funkcjonalność. Jednym z zastosowanych elementów są duże okna, które z jednej strony doskonale doświetlą wnętrza, a z drugiej – powiększą optycznie ich wielkość.

Infrastruktura osiedla Augustówka Residence

Zadbaliśmy o to, aby zapewnić mieszkańcom najlepsze warunki mieszkaniowe. W trosce o ich komfort w inwestycji znajdą się między innymi miejsca parkingowe w podziemnym garażu, a także miejsca postojowe dla rowerów. Inwestycja jest także dostosowana do całodobowego monitoringu. Osiedle będzie wykończone w wysokim standardzie. Szczególnie ważną kwestią było dla nas zagospodarowanie terenu – postawiliśmy na zielone ogrody deszczowe, których nie trzeba nawadniać (poza okresami suszy), ani nawozić.

Lokalizacja inwestycji

Rozpoczynając inwestycję, zawsze dbamy o doskonałą lokalizację mieszkania. Mokotów to dzielnica, w której zrealizowaliśmy jak dotąd najwięcej naszych inwestycji. Nie bez przyczyny – to właśnie Mokotów cieszy się zainteresowaniem naszych Klientów. To z jednej strony dzielnica zlokalizowana blisko ścisłego centrum Warszawy (niespełna 7 km odległości), tętniąca miejskim życiem, a z drugiej strony położona blisko zieleni i przyrody. W pobliżu znajduje się m.in. Jeziorko Czerniakowskie, które zarówno latem, jak i zimą może być doskonałym wybore do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Już teraz zapraszamy do kontaktu w sprawie kupna mieszkania na Mokotowie pod prestiżowym adresem!

Wykończone mieszkania do wynajmu w Apartamentach Nowy Marysin 3!

Poszukujesz mieszkania idealnego pod inwestycję lub mieszkania na wynajem dla Ciebie? Takiego, które od razu będzie gotowe do wynajmu? Dobrze trafiłeś! W Apartamentach Nowy Marysin 3 kupisz mieszkania gotowe do zamieszkania.

Apartamenty Nowy Marysin to inwestycja zlokalizowana na Wawrze, którą cechuje nowoczesna architektura oraz funkcjonalne rozkłady mieszkań. Dużym atutem Apartamentów Nowy Marysin jest jej położenie – nie tylko są świetnie skomunikowane z centrum Warszawy, ale przede wszystkim blisko terenów zielonych, co podnosi ich atrakcyjność.

Rozkłady mieszkań

Każde mieszkanie posiada przestronny pokój dzienny oraz otwartą kuchnię, łazienkę, hol z miejscem przeznaczonym na garderobę w zabudowie, a także – w zależności od metrażu mieszkania – sypialnię bądź kilka sypialni. Co ważne, każdy lokal w tej inwestycji ma również dedykowany balkon albo ogródek. Na osiedlu znajduje się plac zabaw, zaprojektowany i zbudowany z myślą o najmłodszych mieszkańcach.

Mieszkania gotowe do zamieszkania

W 3. etapie inwestycji Apartamenty Nowy Marysin pozostały już ostatnie wolne mieszkania. Są one wykończone i w 100% gotowe do zamieszkania. Kupując jedno z nich pod wynajem, można od razu zacząć zarabiać. To spora oszczędność czasu i pieniędzy, których nie trzeba przeznaczać na prace wykończeniowe czy urządzanie wnętrz. Taki sposób inwestycji to pewny i bezpieczny sposób na ulokowanie kapitału, zwłaszcza w obliczu rosnącej inflacji.

Standard wykończenia

Mieszkania wykończone zostały w nowoczesnym stylu, w bardzo praktyczny sposób. Jasna kolorystyka sprawia, że wnętrza są uniwersalne. Biel, szarość i drewno to klasyczne, a zarazem minimalistyczne połączenie, które wielu osobom przypadnie z pewnością do gustu. Taka baza umożliwia także wprowadzenie dodatków, które nadadzą wnętrzu indywidualnego charakteru.

Jeśli zatem poszukujecie Państwo mieszkania, w które można zainwestować i szybko uzyskać pierwsze wpływy z wynajmu – polecamy Waszej uwadze Apartamenty Nowy Marysin 3. Zapraszamy do kontaktu!

Czym są lokale Inwestycyjne?

Inwestycja w nieruchomości to popularny sposób na ulokowanie swojego kapitału oraz szybki i sprawdzony zysk. Jedną z form takiej inwestycji są lokale inwestycyjne – dowiedz się o nich więcej.

Polski rynek nieruchomości dynamicznie się rozwija – powstaje coraz to więcej nowych budynków, zarówno tych mieszkalnych, jak i usługowych. Równocześnie zapotrzebowanie na wynajem mieszkań utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie. Nic więc dziwnego, że wielu inwestorów upatruje w rynku nieruchomości potencjału do zabezpieczenia swojego kapitału przed coraz wyższą inflacją oraz zwrotu z takiej inwestycji.

Lokale inwestycyjne

Lokale inwestycyjne to mieszkania, najczęściej o niewielkim metrażu ok. 30 mkw, określane też jako mikrolokale. Takie mieszkania to najczęściej: salon z aneksem kuchennym, łazienka, hol, czasem dodatkowo także sypialnia. Takie mieszkania są gotowe do zamieszkania, co sprawia, że zaraz po nabyciu lokalu można czerpać zyski z jego wynajmu. Dzięki temu inwestorzy oszczędzają czas i pieniądze, od razu przechodząc do etapu zarabiania. Warto dodać, że zakup takiego lokalu stanowi stosunkowo niewielki wydatek, z uwagi na niewielki metraż.

Oferta APM Development

Lokale inwestycyjne, które znajdują się w naszej ofercie, to mieszkania zlokalizowane w atrakcyjnej okolicy – zawsze z dużą starannością wybieramy miejsce, gdzie powstaną kolejne nasze inwestycje. Wiemy, że korzystne położenie przekłada się na zainteresowanie wynajmem, dlatego pod uwagę bierzemy dobry dojazd do centrum miasta, infrastrukturę, a także bliskość terenów zielonych.

APM Development to firma z olbrzymim doświadczenie, jeśli idzie o inwestycje mieszkaniowe w Warszawie, a oferowane przez nas lokale inwestycyjne wyróżnia nowoczesność i wysoka jakość.

Lokale inwestycyjne, jakie oferujemy, można zakupić w następujących inwestycjach naszej firmy:

 • Cristal Park,
 • Apartamenty Nowy Marysin III.

Jesteś zainteresowany inwestycją tego typu? Zapraszamy do kontaktu, chętnie udzielimy szczegółowych informacji!

APM Development pomaga dzieciom z Ukrainy

Polacy zjednoczyli się we wspólnej pomocy dla uchodźców z Ukrainy, w której toczy się wojna. Także APM Development dokłada swoją cegiełkę, niosąc pomoc ukraińskim dzieciom we współpracy z Fundacją Serce Dziecka.

Polacy pokazali i wciąż pokazują, jak wielkie mamy serca, w obliczu wojny w Ukrainie, która dotknęła naszych wschodnich sąsiadów. Liczne zbiórki odzieży, leków, środków higienicznych czy żywności, rozmaite akcje charytatywne, a także przyjmowanie całych rodzin pod polskie dachy to tylko niektóre przykłady pomocy, jaką niesiemy.

APM Development również pomaga

Nasza firma także zaangażowała się w pomoc Ukrainie, wybierając do tego wiarygodnego i zaufanego Partnera, Fundację Serce Dziecka. Fundacja ta na co dzień wspiera dzieci z wrodzonymi wadami serca, dofinansowując leczenie, pobyty w szpitalu czy zakup specjalistycznego sprzętu medycznego. Fundacja organizuje i prowadzi celowe zbiórki dla podopiecznych, a także wypożycza sprzęt medyczny i organizuje turnusy rehabilitacyjne. To ogromne wsparcie dla chorych dzieci i ich bliskich.

W obliczu wojny z Ukrainą Fundacja Serce Dziecka uruchomiła zbiórkę środków finansowych dedykowaną potrzebom uchodźców, ale także Ukraińców pozostałych na terenie swojego kraju. Fundacja działa w trzech obszarach:

 1. zbieranie środków na transport dla osób uciekających z Ukrainy (na terenie Europy),
 2. wsparcie finansowe w pokryciu kosztów związanych z pobytem dzieci z Ukrainy w Warszawie,
 3. pomoc medyczna dla osób potrzebujących w Ukrainie.

Pomagaj z nami!

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć naszą wspólną inicjatywę i nieść pomoc wschodnim sąsiadom, których kraj pogrążony jest w wojnie, to zachęcamy do udziału w zbiórce. Pieniądze pozyskane w zbiórce będą przeznaczone na realną pomoc w postaci leków czy środków medycznych. Każda pomoc się liczy! Z góry dziękujemy za okazane wsparcie, razem możemy więcej!

Mieszkania dogodne dla rodzin

Zakup mieszkania to duży krok i poważna decyzja. Dlatego warto odpowiednio wybrać docelowy lokal, aby jak najlepiej służył całej rodzinie. Co jest szczególnie ważne, gdy kupuje się mieszkanie dla rodziny?

Kupno mieszkania jest sporym wyzwaniem, ponieważ na rynku nieruchomości powstaje wiele nowych inwestycji, różniących się od siebie pod wieloma względami, m.in. lokalizacją, metrażem, rozkładem mieszkania czy infrastrukturą. Każdy kupujący stara się wybrać taki lokal mieszkaniowy, który jak najlepiej sprawdzi się w jego przypadku i odpowie na jego potrzeby.

Mieszkanie dla rodziny – na co zwrócić uwagę?

Gdy chodzi o kupno mieszkania dla rodziny, potrzeby mieszkaniowe są konkretnie sprecyzowane. Na co rodziny kładą szczególny nacisk, poszukując dla siebie nowego mieszkania? Aspektów jest kilka, a kluczowe z nich to:

 • Lokalizacja – dobra komunikacja z centrum miasta, bliskość przystanków komunikacji miejskiej, aby każdy z członków rodziny mógł z łatwością dotrzeć do swojej pracy, szkoły czy na zajęcia pozalekcyjne,
 • Infrastruktura – plac zabaw na osiedlu, bliskość terenów zielonych, a także położone w pobliżu przedszkola i szkoły,
 • Bezpieczna okolica,
 • Metraż mieszkania – w przypadku rodziny 2+2 najczęściej poszukiwane są mieszkania 3-4 pokojowe, aby zapewnić każdemu członkowi rodziny własną przestrzeń, a także wspólny salon,
 • Posiadanie balkonu, tarasu czy ogródka – to zdecydowanie duży plus, gdy mowa o mieszkaniu dla rodziny,
 • Winda w budynku – must-have, zwłaszcza przy mniejszych dzieciach, aby nie wnosić akcesoriów takich jak wózek, fotelik, rowerek po schodach.

Idealne mieszkanie dla Twojej rodziny od APM Development

W APM Development doskonale znamy potrzeby rodzin, dlatego w naszych inwestycjach nie brakuje lokali mieszkaniowych, które pomyślane są z myślą o nich.

Doskonałym przykładem są inwestycje:

 • Apartamenty Nowy Tarchomin, w których dostępne są mieszkania o metrażu do 85 mkw. Inwestycja jest świetnie skomunikowana z centrum, posiada rozbudowaną infrastrukturę i leży w pobliżu lasów miejskich, parków i rezerwatów,
 • Apartamenty Nowy Marysin – znajdują się tutaj funkcjonalne mieszkania o powierzchni do 61 mkw, a okolica jest bezpieczna i zielona, na dodatek świetnie skomunikowana z centrum miasta,
 • Cristal Park Residence – położona w sercu Mokotowa, z przestronnymi i nowoczesnymi apartamentami o powierzchni nawet 154 mkw.

Jeśli poszukujecie Państwo mieszkania dla siebie i swoich najbliższych, zachęcamy do kontaktu!

Lokale Inwestycyjne dostępne w ofercie APM Development

Jednym ze sposobów inwestycji kapitału jest kupno nieruchomości. W niepewnych ekonomicznie czasach pozwala to zabezpieczyć gotówkę przed galopującą inflacją, a długofalowo – zapewnia stały przypływ finansowy z wynajmu. Zapraszamy do kupna lokali inwestycyjnych w Warszawie!

W Polsce rynek nieruchomości wciąż rośnie, najlepszym dowodem na to są stale powstające nowe lokale inwestycyjne. Warszawa to miasto, w którym szczególnie widać, jak z jednej strony przybywa nowych budynków mieszkalnych, a z drugiej – wciąż utrzymuje się wysoki popyt na wynajem mieszkań. Właśnie dlatego inwestycja w lokale mieszkaniowe na wynajem to dobry pomysł na zapewnienie sobie oczekiwanego zwrotu finansowego.

Lokale inwestycyjne Warszawa – oferta APM Development

Nasza firma z powodzeniem funkcjonuje na warszawskim rynku, budując nowe mieszkania. Podchodząc do kolejnej inwestycji, zawsze starannie dobieramy lokalizację – jest to jeden z czynników gwarantujących łatwy wynajem w dobrej cenie. Równie istotna jest dla nas zielona okolica, która również podnosi atrakcyjność inwestycji.

Budownictwo w naszym wydaniu cechuje nowoczesność, ergonomia oraz najwyższa jakość. Nie bez znaczenia jest także to, że nasze inwestycje przygotowane są do całodobowego monitoringu oraz ochrony, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa przyszłych mieszkańców oraz podnosi prestiż inwestycji.

Zainwestuj z nami!

W naszej ofercie znajdziecie Państwo mieszkania, które określamy mianem mikrolokali – są to lokale o powierzchni około 30 m2, a więc tak zwane kawalerki. Mieszkania tego typu posiadają salon zintegrowany z otwartą kuchnią, a także łazienkę i hol. Przy nieco większym metrażu mieszkanie takie posiada również osobną sypialnię. Mikrolokale cieszą się dużym powodzeniem wśród wynajmujących, a dla inwestorów stanowią relatywnie nieduży wydatek.

Nasze lokale inwestycyjne dostępne są m.in. w inwestycji Cristal Park oraz Apartamenty Nowy Marysin III. Położone są one w atrakcyjnej okolicy, a także spełniają oczekiwania wymagających wynajmujących – są nowoczesne, funkcjonalne, a w sąsiedztwie znajduje się rozwinięta infrastruktura.

Mieszkania gotowe do wynajmu

Kupno lokalu inwestycyjnego od naszej firmy to rozwiązanie idealne dla tych z Państwa, którzy chcą szybko rozpocząć wynajem lokalu. W naszej ofercie posiadamy bowiem lokale wykończone ”pod klucz”, co zapewnia możliwość niemal natychmiastowego wynajmu. Oznacza to nie tylko szybkie rozpoczęcie zarabiania na wynajmi, ale także oszczędność pieniędzy i czasu, których nie trzeba już przeznaczać na prace wykończeniowe. Zapraszamy do kontaktu!

Na co zwrócić uwagę, wybierając architekta wnętrz?

Korzystanie z usług architekta wnętrz to obecnie niemal standard. Stworzenie projektu wnętrz nowego mieszkania stanowi oszczędność czasu oraz pieniędzy, a także gwarantuje satysfakcjonujący efekt. Jak jednak wybrać dobrego architekta wnętrz? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę.

Architekt wnętrz może znacząco ułatwić proces wykańczania nowego mieszkania. Taka osoba zadba o cały proces – od inwentaryzacji, przez projekt wnętrza zakładający dobór elementów wykończeniowych, mebli i dodatków, zakup niezbędnych materiałów, a nawet nadzór nad prowadzonymi pracami wykończeniowymi. W zależności od zakresu usługi inwestorzy mogą liczyć albo na wizualizację przyszłych wnętrz mieszkania, albo na kompleksową opiekę nad procesem urządzania nowego lokum.

Urządzamy nowe mieszkanie – jak wybrać architekta?

Poszukiwania najlepszego specjalisty warto rozpocząć od sprawdzenia, w czym się specjalizuje. Architekci wnętrz mają bowiem swoje ulubione obszary działania – dla jednych jest to urządzanie nowego mieszkania, dla innych – aranżacja domów jednorodzinnych albo biur. Dlatego warto już na starcie upewnić się, czy dany architekt wykona projekt dla naszego mieszkania.

Kolejną sprawą są kwalifikacje – architekci wnętrz mogą bowiem mieć dyplom architektury wnętrz, są jednak tacy specjaliści, którzy ukończyli jedynie odpowiednie kursy, a nawet tzw. amatorzy, dla których aranżacja wnętrz to pasja. Warto zweryfikować kwalifikacje wybranego architekta i upewnić się, że u podstaw jego działalności leży wiedza teoretyczna z zakresu urządzania wnętrz.

Teoria jednak to nie wszystko – dlatego tak istotne jest zapoznanie się z portfolio architekta wnętrz. Architekci udostępniają w nim wizualizacje, a często także zdjęcia z sesji wykonanej w już urządzonym wnętrzu oraz referencje od klientów. Wiadome jest, że przemówić do nas musi estetyka, a dotychczasowe realizacje architekta zwyczajnie powinny nam wpaść w oko!

Na co jeszcze zwrócić uwagę?

Przystępując do współpracy z architektem wnętrz należy zadbać o jeszcze kilka aspektów – zaliczają się do nich:

 • forma współpracy – czy architekt podpisze z nami umowę? Jakie znajdą się w niej zapisy?
 • terminy oddania poszczególnych etapów prac – powinny być z góry określone,
 • ilość zmian i poprawek w projektach – dla transparentnej współpracy warto już na starcie to ustalić,
 • zakres usługi – najlepiej, by znalazł się w umowie, wówczas obie strony wiedzą, czego mogą od siebie oczekiwać w ustalonej cenie,
 • brief z Klientem – bardzo istotny jest tzw. brief, a więc rozmowa, w której architekt zbiera informacje od inwestorów. Na tym etapie warto zwrócić uwagę, czy architekt pyta o nasze zwyczaje, sposób spędzania wolnego czasu, a nawet plany związane z powiększeniem rodziny – pozwoli to na pewno jak najlepiej zaprojektować wnętrze, uwzględniając nasze potrzeby,
 • budżet na wykorzystane w projektach meble i dodatki – to również warto ustalić już na wstępie, aby uniknąć sytuacji, w której zaproponowana przez architekta designerska lampa okaże się być trzykrotnie droższa niż pozwalają na to nasze finanse.

Na koniec zachęcamy jeszcze do sprawdzenia opinii o architekcie – solidny architekt nie będzie miał problemu z udostępnieniem referencji, a nawet kontaktu do wcześniejszych klientów.

Lokale Usługowe APM Development

Planujesz kupno lokalu usługowego w Warszawie? Zapoznaj się z ofertą firmy deweloperskiej APM Development i poznaj atuty naszych inwestycji.

APM Development to firma deweloperska z wieloletnim doświadczeniem w realizacji inwestycji mieszkaniowych w Warszawie. Lokale usługowe, które oferujemy, znajdują się najczęściej właśnie na budowanych przez nas osiedlach, co zapewnia bazę potencjalnych klientów już na starcie Twojej działalności. Nasze lokale usługowe przeznaczyć możesz na sklep, punkt usługowy czy gastronomię.

Lokale usługowe Warszawa – APM Development

Zapoznaj się z listą lokali usługowych w Warszawie, które są obecnie na sprzedaż:

 • Bartycka Residence, ul. Bartycka 63a (bud. A)

Bartycka Residence to inwestycja położona w idealnej lokalizacji, jeśli poszukujesz lokalu na biuro i zależy Ci na spokojnej okolicy. Posiadamy lokale usługowe w Bartycka Residence o powierzchni 31 mkw oraz 52 mkw z bezpośrednim dojazdem z ul. Bartyckiej, w pobliżu sklepów i restauracji. Obok budynku znajduje się także parking.

 • Bartycka Residence II, ul. Bluszczańska 50-52

W dwóch budynkach położonych na Łuku Siekierkowskim posiadamy lokale usługowe pod działalność handlowo-usługową oraz biurową, o powierzchni 185 mkw i 189 mkw. Lokale te podzielić można na mniejsze pomieszczenia, wyróżniają się dużymi witrynami okiennymi, które gwarantują dobre nasłonecznienie. W najbliższej okolicy znajduje się parking, działają tu także sklepy i restauracje.

 • Osiedle Bluszczańska, ul. Batalionu AK „Karpaty” 1D, 5A oraz 5B

Osiedle Bluszczańska znajduje się w dynamicznie rozwijającej się części Łuku Siekierkowskiego, przy połączeniu Trasy Siekierkowskiej oraz ul. Czerniakowskiej, co gwarantuje szybki dojazd do centrum miasta oraz do Mokotowa. W tej okolicy powstają kolejne osiedla, co przekłada się na większą bazę przyszłych klientów. Posiadamy tutaj lokale usługowe o powierzchni 185 mkw i 189 mkw, znajdujące się w pobliżu parkingu oraz infrastruktury handlowej i gastronomicznej.

 • Osiedle Kondratowicza, ul. Kondratowicza 59

W budynku w inwestycji Osiedle Kondratowicza oferujemy lokale usługowe o powierzchni 185 mkw i 189 mkw. Lokalizacja na Targówku, w pobliżu budowanej stacji metra „Kondratowicza” oraz innych inwestycji mieszkaniowych sprzyja prowadzeniu działalności o profilu usługowym czy handlowym.

 • Cristal Park Residence, ul. Białej Koniczyny 15

Inwestycja Cristal Park Residence mieści się na Mokotowie, w prestiżowej lokalizacji. Lokale usługowe w tej inwestycji doskonale sprawdzą się do prowadzenia działalności nakierowanej na Klientów poszukujących wysokiego standardu usług. Dodatkowym atutem tych lokali jest bez wątpienia lokalizacja. Posiadamy tu lokale usługowe o powierzchni od 65 do 126 mkw.

 • Lokale inwestycyjne CPR, ul. Pory/Leśnej Jeżyny

W budynku przy ul. Pory/Leśnej Jeżyny, w którym mieszą się mikrolokale przeznaczone pod wynajem, posiadamy lokale usługowe o powierzchni 193 mkw i 218 mkw. Zakup lokalu tego typu to doskonała inwestycja, która zapewnia atrakcyjną stopę zwrotu. Lokalizacja oraz otoczenie inwestycji to bez wątpienia duży atut, podobnie jak metraż lokali usługowych, który pozwala na prowadzenie działalności różnego rodzaju, odpowiadającej na potrzeby mieszkańców.

 • Apartamenty Nowy Tarchomin, ul. Pałuków 2

Inwestycja Apartamenty Nowy Tarchomin mieści się na Białołęce, w okolicy, która gwarantuje dogodny dojazd do Śródmieścia, a także bazę przyszłych Klientów. Działalność usługowa prowadzona w takim miejscu z pewnością spotka się z zainteresowaniem mieszkańców Tarchomina. Oferujemy tu lokale o powierzchni 35 mkw i 153 mkw, idealnie nadające się do prowadzenia działalności handlowej czy usługowej. Lokale posiadają łatwy dostęp z ulicy, znajdują się przed nimi również zatoki parkingowe.

 • Apartamenty Nowy Marysin, Bluszczowa 18-20 (etap III)

Apartamenty Nowy Marysin to inwestycja położona przy stacji PKP Warszawa Gocławek, w atrakcyjnie zlokalizowanej części Wawra. Osiedle docelowo składać się będzie z 10 budynków mieszkalnych, co przełoży się na zainteresowanie mieszkańców punktami handlowo-usługowymi. W III etapie inwestycji dostępne są lokale o powierzchni 45 mkw i 46 mkw, doskonale sprawdzą się jako punkt usługowy, a także lokal o powierzchni 193 mkw.

 • Apartamenty Nowy Marysin, skrzyżowanie ul. Goździków oraz ul. Stepowej (etap IVA)

W IV etapie inwestycji Apartamenty Nowy Marysin dostępny jest lokal usługowy o powierzchni 185 mkw przystosowany do prowadzenia działalności gastronomicznej. Zdecydowaną zaletą tego lokalu jest taras o powierzchni 108 mkw.

Zapraszamy do kontaktu!

Zalety osiedla Apartamenty Nowy Tarchomin

Na warszawskim Tarchominie powstaje nowe osiedle Apartamenty Nowy Tarchomin, zdecydowanie warte uwagi kupujących. Jakie są jego zalety? Zachęcamy do lektury.

Jeśli chodzi o kupno nowego mieszkania, Tarchomin to część Warszawy, którą warto wziąć pod uwagę. Jest to dynamicznie rozwijająca się okolica na warszawskiej Białołęce. Po sąsiedzku znajduje się Centrum Handlowe Galeria Północna, co zapewnia świetną infrastrukturę handlowo-usługową, funkcjonują tu szkoły, poradnie zdrowia oraz urzędy, blisko stąd także do lasów, rezerwatów i parków, co szczególnie zainteresuje osoby, które lubią spędzać czas na świeżym powietrzu.

Pierwszą z kluczowych zalet osiedla Apartamenty Nowy Tarchomin jest zatem bez wątpienia lokalizacja – sprzyjająca także dogodnemu dojazdowi do centrum stolicy, zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską (przystanki znajdują się w odległości pięciominutowego spaceru).

Funkcjonalne mieszkania dla każdego

Osiedle Apartamenty Nowy Tarchomin to inwestycja, w której powstaje 127 mieszkań. To, co je wyróżnia, to wysokość – 2,7 metra. Realizowane są tu mieszkania typu kawalerka o powierzchni ok. 35 mkw, ale też mieszkania dwu, trzy i czteropokojowe (do nawet 85 mkw). Dzięki temu lokale mieszkaniowe w tej inwestycji zainteresować mogą tak singli, jak i rodziny z dziećmi.

Co ważne, te mieszkania na Tarchominie cechuje funkcjonalny rozkład – składają się na nie: salon z otwartą kuchnią, łazienka, sypialnia bądź sypialnie oraz hol z miejscem przeznaczonym do zabudowy garderobianej. Każde mieszkanie posiada także balkon albo taras, a niektóre – loggie ze schowkiem.

Bezpieczny zakup, bezpieczne mieszkanie

Niekwestionowanym atutem inwestycji Apartamenty Nowy Tarchomin jest fakt, że budowana jest przez wiarygodną firmę deweloperską APM Development, która na rynku nieruchomości działa już od kilkunastu lat. Zakup mieszkania od firmy posiadającej w swoim portfolio ponad tysiąc wybudowanych w Warszawie mieszkań to gwarancja bezpiecznej inwestycji, która w dzisiejszych czasach jest szczególnie istotna.

Deweloper zadbał także o to, aby mieszkanie w inwestycji APM Development było synonimem komfortu – osiedle zostało przystosowane do całodobowej ochrony i monitoringu 24/7, dzięki czemu mieszkańcy będą mogli czuć się bezpiecznie. Dla wielu kupujących jest to istotne kryterium zakupu, tak więc deweloper w tym obszarze również wyszedł naprzeciw ich potrzebom i oczekiwaniom.

Jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w Apartamentach Nowy Tarchomin? Zapraszamy do kontaktu!